Pomogę Ci stworzyć piękny biznes

Aleksandra Noszczyńska
Certyfikowany Marketing Manager i Specjalista ds. Social Mediów i Marketingu Internetowego 

OfertaKursy
Usługi

Usługi

Social media to jedno z najważniejszych narzędzi jakie posiadają firmy, by komunikować się ze swoimi odbiorcami. Każda szanująca się marka wie, że by dotrzeć do jak nsajwięszkej ilości potencjalnych klientów, trzeba się wyróżniać nie tylko treścią ale również formą. W dobie gdy każdy jest na Facebooku lub Instagramiew firmy muszą się nagimnastykować, aby nie zginać w morzu profili swojej konkurencji.

Unikniesz tego, jeśli skorzystasz z mojej oferty profesjonalnej obsługi social media. Oferta dla Tych, co nie potrafią lub nie mają czasu zająć się tym sami.

Sprawdź ofertę

Kursy

Social Media to obecnie nieodzowna część każdego biznesu. Chcesz przyciągnąć wiekszą ilość klientów lub utrzymać obecnych, w takim razie koniecznie poświęć trochę czasu i rozwiń swoje profile na social mediach.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, chętnie Cię nauczę.

To oferta dla osób, które mają czas by się zająć swoim social mediami, ale potrzebują kogoś, kto im pokażę jak prowadzić social media by przynosiły najlepsze efekty.

 

Sprawdź ofertę
Kursy

ROZUMIEM, ŻE MOŻESZ MIEĆ WIELE PYTAŃ I WĄTPLIWOŚCI DOTYCZĄCYCH MOICH USŁUG ORAZ KURSÓW, DLATEGO NIE KRĘPUJ SIĘ I ZADZWOŃ LUB NAPISZ :

510 906 560

aleksandra.noszczynska@gmail.com

KONTAKT

O mnie

Witaj! Nazywam się Aleksandra Noszczyńska i od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem, a w szeczgrlności Social Mediami. Od ponad 6 lat pracuję głównie z firmami z branży Beauty i Fashion, którym pomagam w rozwoju ich marek. Dodatkowo jestem szkoleniowcem, który uczy jak samodzielnie w najbardziej optymalny sposób zarządzać swoimi profilami na social mediach.

O mnie

Przejdź do sekcji darmowych artykułów.