INSTAGRAMOWE REWOLUCJE CZYLI REBRANDING NASZEGO PROFILU FIRMOWEGO

Cześć!

Mamy piękna Polska Jesień. To czas porządków i zmian w naszym życiu, dlatego stwierdziłam, że dzisiejszy post będzie o ROBIENIU PORZĄDKÓW NA KONTACH INSTAGRAMOWYCH. 

W mojej pracy spotkałam się z wieloma osobami, które chciały mieć piękne konta na Instagramie. Pragnęły by iść za panującymi trendami podpatrzonymi na innych kontach lub po prostu postanowiły zacząć od początku. 

TEŻ TAK MASZ CZASEM?

I co się działo? Otóż osoby te usuwały albo wszystkie zdjęcia lub tylko niektóre, które według nich były słabej jakości- zrobione pod impulsem chwili, zdjęcia prywatne wrzucane na konta firmowe, lub po prostu takie, które wrzuciły bo wypada coś wrzucić, by nikt nie pomyślał, że ich firma padła i przestała istnieć. 

Pewnie Wam też się to zdarzyło nie raz. 

Co ciekawe, wszystkie te osoby popełniały jeden i ten sam błąd przez co traciły cenne punkty uzbierane na tej platformie.  Musicie sobie zdać sprawę, że Instagram to taka powiedzmy gra online. Za wszystko co zrobimy na tej platformie otrzymujemy cenne punkty, które podbijają naszą widoczność w wyszukiwarkach Instagrama. Za każde dodane zdjęcie, like, czy komentarz otrzymujemy punkt.

NIGDY NIE USUWAJ ZDJĘĆ Z INSTAGRAMA!

Jeśli usuniesz zdjęcie, które ma już jakieś polubienia lub komentarze to automatycznie algorytmy Instagram odejmą Ci Twoje ciężko zdobyte punkty, a przez co będzie trudniej do Ciebie trafić Twoim potencjalnym klientom.

ZAPYTASZ CO ZA TEM NALEŻY ZROBIĆ Z NIECHCIANYMI ZDJĘCIAMI?

Odpowiedź jest bardzo prosta wbrew pozorom. Takie posty, które przestały nam się podobać należy ARCHIWIZOWAĆ. Mamy taką możliwość przy każdym poście po rozwinięciu trzech kropeczek z dodatkowymi opcjami.

Dzięki temu zdjęcia trafiają do działu Archiwum, gdzie sobie grzecznie czekają na moment, gdy będziemy chcieli je przywrócić. Co więcej zabieg ten nie powoduję utraty żadnych punktów.

Proszę prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *